Sprendimas verslui

 • Verslo kaštų taupymui
 • Darbuotojų produktyvumo augimui
 • Darbuotojų sveikatos užtikrinimui
 • Įmonės socialinės atsakomybės įgyvendinimui

Vidaus klimato (oro kokybės) auditas ir sertifikavimas

Atlikite vidaus oro kokybės auditą ir atraskite energijos kaštų taupymo bei darbuotojų produktyvumo ir sveikatos gerinimo galimybes. Pamatuojamais rodikliais įsitraukite į Europos žaliojo kurso ir ESG kriterijų įgyvendinimą.

Anot PSO ir Europos bei JAV aplinkos apsaugos agentūrų, oras mūsų patalpose yra iki 5 kartų labiau užterštas nei oras už lango. Vidaus oro tarša daro tiesioginį poveikį jūsų darbuotojų produktyvumui ir sergamumui. Prastame vidaus klimate klientai patiria sunkiai žodžiais įvardijamą nepasitenkinimą ir diskomfortą.

Atlikite jūsų biuro, restorano, viešbučio, sporto klubo, jogos centro ir t.t. vidaus klimato (vidaus oro kokybės) auditą. Tai leis ne tik pamatyti ŠVOK (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo) sistemų  energijos naudojimo žemėlapį ir sumažinti kaštus, bet ir atskleis pagrindinius oro, kuriame nuolat dirbate, kokybės ir užterštumo parametrus.

Vidaus klimato auditavimui naudojama viena pažangiausių monitoringo ekosistemų „Airhtings for business“. Belaidė sistema gali surinkti vidaus klimato tvarumo ir taršos rodiklius iš bet kurių jums rūpimų erdvių. Matuojami rodikliai apima:

 • CO2 koncentraciją ir jos kitimą,
 • lakiuosius org. junginius (t.y. ore tvyrančią chemiją),
 • kietųjų dalelių koncentraciją,
 • temperatūrą,
 • santykinį oro drėgnį,
 • slėgį,
 • patalpų apkrovimą,
 • šviesumą,
 • triukšmingumą.

Iš sugeneruojamų duomenų apskaičiuojamas patalpų virusingumo lygis. Pastarasis rodiklis atskleidžia kiek jūsų patalpų oro terpė yra palanki gyvuoti virusams, plintantiems oro-lašeliniu būdu. Visa tai leis valdyti jūsų patalpų virusingumo riziką bei sumažinti darbuotojų bei klientų sergamumą. Tuo tarpu, sezoninių epidemijų ar pandemijų metu jūsų verslas pamatuojamais rodikliais valdys visuomenės sveikatos rizikas.

Šis auditas leidžia pamatyti realią jūsų patalpų vidaus klimato būklę ir jos poveikį darbuotojų produktyvumui bei sveikatai.  Taip pat atskleidžia energinio efektyvumo didinimo galimybes. Taip jūsų verslas pamatuojamais rodikliais įsitraukia į Europos žaliojo kurso ir ESG kriterijų įgyvendinimą.

Susisiekite su mumis dėl vidasu klimato audito pasiūlymo.

Poilsio zonos atvejis

Spauskite ant paveiksliuko, kad peržiūrėti.

Darbuotojų sveikata

Kokybiškas vidaus klimatas – nauda darbuotojams ir tiesioginė nauda verslui

Pažangios įmonės šiandien suvokia, jog viena iš jų misijos dalių apima ir rūpestį savo darbuotojais. Vidaus patalpose mes praleidžiame iki 90% savo laiko. Oro užterštumas jose gali 2-5 ir daugiau kartų viršyti lauko oro taršą. Todėl vidaus klimatas dažnai tampa epidemijų ir pandemijų židiniais. Vidaus klimato rodiklių sekimas ir priežiūra užtikrina tyrą ir saugų vidaus patalpų orą, o “Viruso rizikos” indekso stebėsena (ateinanti su mūsų paslaugomis) padės valdyti jūsų biuro vidaus klimato higieną net ir epidemijų ar pandemijų metu.

Vidaus klimato monitoringas yra vienas iš stipriausių socialinės atsakomybės prieš darbuotojus aspektų. Mes galime padėti jūsų verslui tapti šios srities rinkos lyderiais.

Idealiai tinka

 • Biurų pastatams

 • Medicinos įstaigoms

 • Švietimo įstaigoms

 • Sporto salėms ir renginių centrams

 • Komerciniams pastatams

 • Parduotuvėms

 • Viešbučiams

Išskirtinis pranašumas rinkoje ir marketinginė nauda

RESET tvaraus vidaus klimato sertifikatas

Įsidiegus vidaus klimato monitoringo sistemą ir pasiekus tvarų bei sveiką vidaus klimatą jūs galite transliuoti savo verslo patalpų oro kokybės rodiklius į viešai matomas švieslentes. Tai suteiks jūsų klientams saugumo jausmą ir garantą jog jūsų patalpose lankytis yra saugu.  Taip pat jūsų verslas gali gauti RESET vidaus klimato sertifikatą. Tai yra klimato duomenų audito  būdų pasiektas įrodymas rinkai bei visuomenei, kad jūs verslas:

a) stebi ir optimizuoja pastatų energijos vartojimą

b) konkrečiais veiksmais dalyvauja Europos žaliąjąme kurse

b) rūpinasi darbuotojų ir visuomenės sveikata mažindamas epidemijų ir pandemijų rizikas

Konkurentų kalbos apie rūpestį darbuotojais ir tvarumą bus tik kalbos. Jūs turėsite įrodymą – tvaraus vidaus klimato sertifikatą RESET.

Daugiau apie RESET vidaus oro kokybės sertifikatą rasite  www.reset.build.

ŽMONĖMS

Pasistatėte ar įsigijote svajonių būstą? Sukurkite juose tyrą ir sveiką vidaus klimatą. Jūsų gyvenimo kokybė šiuose namuose tiesiogiai priklausys nuo namų oro kokybės.

VERSLUI

Jūsų darbuotojų produktyvumas tiesiogiai siejasi su CO2 kiekiu biure. Palaikant žemą Co2 lygį darbuotojai visą dieną liks budrūs ir atidūs.

Vidaus klimato parametrų stebėsena padeda sumažinti energijos kaštus  daugiau nei 10% ir optimizuoti energijos naudojimą pagal realų patalpų apkrovimą.

EUROPOS ŽALIASIS KURSAS

Jei jūsų verslas ieško kaip realiai prisidėti prie aplinkosaugos, pradėkite nuo vidaus klimato monitoringo savo biure. Pastatai sunaudoja iki 40% pagaminamos energijos. Pasak Europos aplinkos apsaugos agentūros, vidaus klimato stebėsena yra pirmas žingsnis, optimizuojant energijos pereikvojimą. Siekiant Europos žaliojo kurso, pastatų energijos naudojimo optimizavimas, remiantis vidaus klimato monitoringo duomenimis, yra vienas iš pirmųjų prioritetinių žingsnių.

Matuojami pagrindiniai oro taršos ir klimato kokybės veiksniai

Virtualūs jutikliai

Registruokitės jūsų patalpų oro kokybės tyrimui

Suprantame, kad kiekvienas verslas turi užsitarnauti pasitikėjimą. Todėl kviečiame išbandyti mūsų paslaugą. Registruokitės dviejų savaičių oro kokybės monitoringui jūsų biure.

Ką siūlome?

 1. Dviejų savaičių trukmės oro kokybės tyrimą jūsų biure (tiriamos 4 patalpos, gali būti skirtinguose aukštuose)
 2. 15 min. trukmės prezentaciją apie vidaus klimatą ir jo poveikį darbui, sveikatai bei gyvenimo kokybei.
 3. Prisijungimą prie oro kokybės monitoringo duomenų ir realiu laikų teikiamų rodiklių lentelės
 4. Laikotarpio pabaigoje gausite detalią jūsų biuro oro kokybės ataskaitą su rekomendacijomis

Jūsų kontaktai

Vardas
Pavardė
El. pašto adresas
Įmonė
Telefonas

Apie bandomąjį laikotarpį

Kiek žmonių dirba patalpoje?
Laiko ciklas bandymui
Kiek yra patalpų?
Papildoma informacija