Siekdami į atnešti į Lietuvą tik pačius geriausius vidaus klimato sprendimus, mes kruopščiai atsirinkome partnerius. Esame vieninteliai Lietuvoje Norvegų kompanijos Airthings atstovai. Tai yra patikima, vertybinių popierių biržoje listinguojama kompanija, su itin aukšta įmonės kultūra ir bendradarbiavimo etika. Kompanijos Airthings oro kokybės monitoringo įranga yra viena tiksliausių rinkoje, o rodmenų skydelis (dashboard), mūsų nuomone, yra vienas patogiausių vartotojui. Džiaugiamės galėdami atstovauti tokį sąžiningą ir puikų gamintoją.

Mes esame RESET AP (akredituoti profesionalai). Tai reiškia, kad esame vidaus oro kokybės monitoringo ekspertai. Kompanija RESET yra ir prekinis ženklas ir kartu ir tvarių statinių standartas ir vidaus klimato duomenų auditavimo procedūra. Mūsų prekinis ženklas Reset Air yra įkvėptas RESET kompanijos ir jos veiklos. Mes bendradarbiaujame tuomet, kai įmonė ar organizacija siekia gauti RESET tvaraus statinio ir vidaus oro kokybės sertifikatą. Tačiau RESET kompanija neteikia konsultavimo ar inžinierinių sprendimų paslaugų. Jų veikla – šviečiamoji, mokomoji ir vidaus oro kokybės duomenų auditavimo veikla. Visais kitais atvejais, kompanijos RESET ir mūsų prekinio ženklo Reset Air veiklos yra nesusijusios.

Džiaugiamės nauja partneryste su neįtikėtinai jaukia interjero grožybių parduotuvėle Manico Deco. Nuo šiol RESET Air platinamus vidaus oro kokybės sensorius rasite ir jų parduotuvėje internete bei galite įsigyti gyvai jų fizinėje parduotuvėje Aukštaičių g. 10, Vilnius. Apie Manico Deco: Atėjus į jų parduotuvę ar užėjus į internetinę svetainę, tikrai užima kvapą. Daiktų stiliaus darna, įspūdingas grožis ir jaukumas nepalieka abejingu. Vyrai, jei norite savo žmonoms praskaidrinti žiemos sutemų nuotaiką – parodykite Manico Deco. Gyvenimas atrodo gražesniu, apsilankius Manico Deco parduotuvėje.

Esame BNI Aitvaras klubo nariai. Džiaugiamės užsimezgusiomis sinergijomis!
Vimalux tai mūsų partneriai iš Danijos atnešantys į rinką unikalias vidaus klimato gerinimo sistemas nenaudojančias UV spinduliuotės! Džiaugiamės suvieniję jėgas dėl bendro tikslo – sveiko vidaus patalpų oro.